Referencie

Doterajšie referencie:Funguje to! Ozvali sa mi asi šiesti predajcovia. A dokonca som od jedného auto kúpil! Takže díky služba auto-hned.

(Roman P. Bratislava - Hyundai i40 kúpené u predajcu Euroman s.r.o. Senica)


REFERENCIA

Chcela by som Vás informovať a zároveň sa Vám poďakovať, kedže vďaka Vašej pomoci ma informovalo asi 10 predajcov Opel a nakoniec sme si aj u jedného z nich (Opel Paneuro Bratislava) auto vybrali a zakúpili. Ďakujem Vám ešte raz, určite budem Vašu stránku odporúčať ďalej.

(Andrea Krempaská - Opel Astra kúpené u predajcu PanEuro spol. s r.o.)


REFERENCIA

(Michal Savčák - Suzuki Swift kúpené u predajcu Auto Mokráň s.r.o.)


Zdravím Vás,

áno, volali mi min. 4 ľudia + dostal som 1 email s ponukou. Auto som si vybral, vďaka :) Jedná sa o super službu. Nemusím zložito obvolávať všetkých predajcov a dookola opakovať špecifikáciu. Nech sa Vám darí.

(Mário Páleník MD Transport s.r.o. - FIAT Ducato)


referencia

(Rastislav Jílek - Honda CRV kúpené u ZONA PREŠOV s.r.o.)


referencia

(Patrik Čoros - Hyundai i30 kúpené u Ing. Radoslav Popovič - RADES)


referencia

(Katarína Halušková - Ford Fiesta kúpené u EUROMOTOR Banska Bytrica)


Dobrý deň prajem,

ponuky som od predajcov (cca 15) dostal hneď nasledujúci deň a prichádzajú ešte stále.

Pri modeli, ktorý som si vybral, skoro neexistujú skladové zásoby a na Slovensku požiadavkám nevyhovovalo žiadne vozidlo. Dodanie na objednávku bolo avizované až niekedy v septembri. Vďaka auto-hned ma kontaktoval predajca z ČR, ktorý mi ponúkol už objednané vozidlo s dostupnosťou cca o mesiac, čo je pre mňa akceptovateľné. Do týždňa som auto u predajcu rezervoval. Veľmi pekne Vám teda ďakujem za super službu, ktorá naozaj veľmi dobre funguje.

Prajem Vám veľa úspechov a najmä dlhú životnosť auto-hned!

(Matúš S., Bratislava - Mazda 3 kúpená u predajcu Mazda Auto Jonáš)REFERENCIA

(Martin P., Bratislava - Mazda 3 kúpená u predajcu AMH a.s. Olomouc>


Prajem pekný deň, 
celková odozva bola cca 12 predajcov zo Slovenska a Čiech, niektoré aj s celkom zaujimavými ponukami... a nakoniec sa podarilo zohnať veľmi podobné vozidlo skladom z Moravy (VistaCar-Kyjov), velmi dobrý prístup od predajcu - auto modelový ročník 2015 (vybavil na mesiac prenosné značky, PZP, havarijnú poistku, prezul na zimné gumy...), aj ponuknutá zľava bola solídna (auto krásne), super darček pod stromček :).
Tak ďakujeme veľmi pekne.

s pozdravom
Róbert P.

(Róbert P., Bratislava - Hyundai ix35 kúpená u predajcu VistaCar TOP CENTRUM car s.r.o. - Kyjov) Dobrý deň, služba nám veľmi pomohla. Ponuky od väčšiny predajcov prišli ešte v ten deň ako ste dopyt rozposlali.Hneď na druhý deň sme šli k predajcovi, ktorý nám dal najvýhodnejšiu ponuku a dnes si ideme po auto, takže službu môžem a aj budem odporúčať aj svojim známym. Takže Vám ďakujem za rozposlanie dopytu a prajem príjemný deň

s pozdravom
Jana G.

(Jana G. Omega transport s.r.o., Kriváň - Dacia Duster kúpená u predajcu EUROMOTOR Banska Bytrica) Dobrý deň,
so službou auto-hneď som bol velmi spokojný. Hneď na ďalší ďeň po odoslaní dopytu sa mi ozvalo približne 10 predajcov s konkrétnou ponukou. Od predajcu v Trenčíne som dostal najzaujimavejšiu ponuku a behom pár dní sme dohodli kúpu nového auta. Službu auto-hneď môžem iba odporučiť.

(Gabriel Š. - Mazda 3 kúpená u predajcu Aspekta Trenčín) like Pošlite nám tu Vašu na email referencie@auto-hned.sk, alebo prostredníctvom Facebooku či Twitteru.
Ďakujeme, tím auto-hned