Ako to funguje?

Služba auto-hneď je určená všetkým budúcim majiteľom nových áut, ktorí neradi čakajú na nové auto tri a viac mesiacov. Osloví všetkých predajcov značky v rámci vami vybraného regiónu a zosumarizuje pre Vás všetky ponuky na Váš dopyt. Vy si už len následne vyberiete ponuku, ktorá je pre Vás najvhodnejšia.

Mimoriadne sa hodí napríklad v situácii, keď ste si vybrali špecifickú výbavu napr. RS alebo kabriolet, aj vtedy služba osloví za Vás viacerých predajcov a nájde pre vás práve toho predajcu, ktorý má takuto špecifickú výbavu aktuálne skladom.
Auto-hneď Vám ušetrí čas spojený s návštevami predajcov značky, ktorú ste si vybrali.

V prvom kroku zadajte Vami vybraný model pre ktorého kúpu ste sa rozhodli.

Príklad dopytu: Volkswagen, Passat, Diesel

Na základe Vami zadaných kritérii služba vyberie predajcov značky, ktorú ste si vybrali a zobrazí Vám ich počet. V tomto kroku môžete vybrať resp. zrušit výber pre rozšírenie oslovenia predajcov z Českej Republiky a Maďarska.

Ak máte požiadavky, ktorých sa nevzdáte (napr. farba, objem motora, tempomat, xenóny, špeciálna úprava napr. RS alebo kabriolet, atď.), napíšte to do poľa v spodnej časti. Taktiež je sem vhodné napísať akou formou financovania plánujete kúpiť nové auto (v hotovosti, financovanie od predajcu a pod.).

V druhom kroku zadajte Vaše meno, priezvisko (resp. názov firmy) a mesto v ktorom sa zdržiavate. 

Ďalej si vyberte spôsob akým Vás budeme kontaktovať s ďalším postupom.

V prípade vysokého počtu predajcov môžete v tomto kroku špecifikovať regióny, do ktorých ste ochotný pre nové auto vycestovať, ináč bude odoslaný na predajcov zo všetkých regiónov vybranej krajiny. Vaše kontaktné údaje budú overené potvrdzovacím reťazcom.

Posledný krok zosumarizuje Váš dopyt spolu s výpisom predajcov, na ktorých bude Váš dopyt odoslaný. Následne Vás budeme kontaktovať z dôvodu overenia Vášho dopytu (len počas prac. dní od 10.00 do 17.00).

Po overení bude dopyt odoslaný na vybraných predajcov anonymizovane. Následne vám pošleme (do 1 prac. dňa) najvhodnejšie ponuky na nové auto hneď podľa vašich preferencií. Vy si z nich následne vyberiete a my zariadime rýchle kontaktovanie vybraným predajcom prípadne aj predrezerváciu vybraného automobilu.

O službe auto-hneď môžete dať vedieť aj Vašim známym na sociálnych sieťach - potešíte nás.